07 Styczeń 2021

Dźwięk produktów TotalDAC przez YouTube

Dźwięk high-end przez YouTube? – Warto spróbować…

Źródło: TotalDAC

YOUTUBE | NAGRANIA

Francuski specjalista, firma TotalDAC, poinformowała o nowym sposobie słuchania jej produktów – za pośrednictwem serwisu YouTube.

Totaldac High fidelity news

Od teraz można słuchać pełnych systemów Totaldac online, używając na przykład swoich słuchawek. Linki do YouTube są podane na stronie producenta TUTAJ).

Znajdziemy tam również nagrania muzyków, którzy przybyli na krótki koncert w sali Totaldac. Dźwięk dostępne jako wideo na YouTube, ale także jako pliki FLAC 96 kHz/24 bity, które można pobrać bezpłatnie. Przy tworzeniu tych nagrań nie zastosowano kompresji.

Producent poinformował również o pojawieniu się w jego ofercie dwóch nowe kabli AES-EBU:

Totaldac UP12, pierwotnie wykonany dla przetwornika cyfrowo-analogowego d1-twelve-mk2.

Bibacord/Totaldac mk2 to nowa wersja modelu Bibacord/Totaldac AES-EBU, który ma teraz ekranowany wtyk.

Dostępna jest również aktualizacja oprogramowania dla odtwarzacza d1-streamer. Jego nowa wersja oparta jest na zoptymalizowanym systemie operacyjnym, który obniża jitter i sprawia, że, jak czytamy w materiałach prasowych, „​​dźwięk jest jeszcze bardziej realistyczny i jeszcze bardziej 3D”. Wersja Roon jest już dostępna dla tych, którzy chcą ją przetestować.

Przypomnijmy, że w „High Fidelity” testowaliśmy odtwarzacze tej firmy:

www.totaldac.com

Tekst: redakcja

Zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
TOTALDAC

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer