05 Lipiec 2018

Cyrus ONE HD

WZMACNIACZ ZINTEGROWANY

Źródło: Q21

One HD to wzbogacona wersja wzmacniacza stereofonicznego brytyjskiej marki Cyrus. Z wyglądu to dokładnie ten sam, szeroki na 22 cm, prostopadłościan. Na przednim panelu znalazł się jednak dopisek HD, po którym możemy stwierdzić, że mamy do czynienia z nowszym modelem.

Wzmacniacz – tak jak poprzednik – również oferuje 100 W mocy na kanał, łączność Bluetooth oraz przedwzmacniacz gramofonowy. Obecne wcześniej tryb AV Direct, wzmacniacz słuchawkowy oraz przedwzmacniacz dla wkładek MM także znalazły się na pokładzie.

Co jest zatem nowego w nowym-starym wzmacniaczu? Przede wszystkim Bluetooth z aptX HD, który umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki w wysokiej jakości z telefonu, tabletu lub komputera. Wejścia cyfrowe, w tym asynchroniczne wejście USB, umożliwiają podłączenie komputera, telewizora, konsoli do gier, odtwarzacza CD oraz innych źródeł cyfrowych. „Wzmacniacz – jak stwierdza Q21 w oficjalnej informacji prasowej – zapewnia jednocześnie znakomitą jakość dźwięku, która zadowoli najbardziej wymagających audiofilów”.

Cyrus One HD jest już dostępny w ofercie salonu Q21, zlokalizowanego przy ul. Reymonta 12 w Pabianicach.Więcej o...
CYRUS

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer