23 Luty 2021

Chord Mojo okiem NEILA YOUNGA

Neil Young o swoich doświadczeniach z urządzeniem Chord Electronics

Źródło: Chord Electronics

PRZETWORNIK D-A/WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY

W nowym artykule opublikowanym na stronie Neil Young Archives, Neil Young i Phil Baker opisują, jak obecnie używają przetwornika cyfrowo-analogowego/wzmacniacza słuchawkowego Mojo firmy Chord Electronics w swoich telefonach i komputerach stacjonarnych. Stworzyli oni stronę internetową poświęconą poprawnej konfiguracji Mojo, aby pomóc melomanom cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania Neil Young Archives, w pełnej rozdzielczości.

Chord-Mojo-High_Fidelity_News_Neal_Young

W sekcji Let’s Get Cookin’ with SOUND! Phil Baker przedstawia zbudowane w Wielkiej Brytanii Mojo i prosty przepis na jakość dźwięku „Xstream”, w tym wykorzystanie adaptera Apple Lightning to USB Camera.

Opisując Chord Electronics Mojo Baker pisze:

Mojo, zaprojektowany i zbudowany w Wielkiej Brytanii, jest jednym z najlepszych przenośnych przetworników cyfrowo-analogowych/wzmacniaczy słuchawkowych dostępnych w każdej cenie. Właśnie tego Neil i ja używamy go z naszymi telefonami, iPadami i komputerami, aby słuchać NYA w pełnej rozdzielczości.

Artykuł zawiera również praktyczne rady Mojo od dyrektora sprzedaży Chord Electronics, Colina Pratta:

Mojo odblokowuje ukryte dane, których inne przetworniki cyfrowo-analogowe po prostu nie są w stanie odtworzyć … zapewnia to prawdziwe poczucie „obecności” muzyki.

chordelectronics.co.uk

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer