17 Listopad 2020

Chord Company C-screenX | kabel głośnikowy

Budżetowy kabel głośnikowy od brytyjskiego specjalisty

Źródło: CHORD COMPANY

17 listopada 2020 r., Wiltshire, Anglia: Firma Chord Company poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży budżetowego kabla głośnikowego C-screenX z nowym dielektrykiem XLPE.

Chord Company C-screenX

C-screenX to niedrogi kabel głośnikowy, ma zaledwie 9 mm średnicy i jest ekranowany, a jego małe rozmiary oznaczają, że ​​można go łatwo poprowadzić wokół pomieszczenia lub umieścić w niestandardowych instalacjach. C-screenX jest wystarczająco elastyczny, aby z łatwością pokonywać narożniki, a jego biała zewnętrzna powłoka (która chroni ekranowanie) sprawia, że ​​jest praktycznie niewidoczna w przypadku białych listew przypodłogowych.

Zbudowano go z wielożyłowych przewodów z miedzi beztlenowej i izolowany nowym sielektrykiem XLPE (Cross Linked Polythene) firmy Chord Company. Ekran C-screenX jest ułożony w postaci skrętki, a następnie zamknięty w płaszczu z PVC, który minimalizuje szum mechaniczny i pozwala zachować konstrukcję kabla.

C-screenX jest częścią wielokrotnie nagradzanej serii C firmy Chord Company, która oferuje również analogowe i cyfrowe interkonekty, w tym kable USB i HDMI.

Cena (w UK): £7.50 p/, ze szpuli

www.chord.co.uk

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer