08 Grudzień 2018

B&O Play LATE NIGHT BLUE

SŁUCHAWKI/GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: HORN DISTRIBUTION

Firma B&O Play wprowadziła do sprzedaży nowe wersje modelów Beoplay A1 oraz Beoplay E8. Mowa tu o edycji Late Night Blue, nawiązującej wyglądem do stylu i klimatu Nowego Jorku lat 30. XX wieku.

Jak czytamy w informacji prasowej przesłanej przez polskiego dystrybutora marki, Horn Distribution: „Od początku lat 30 tych XX wieku Nowy Jork był epicentrum jazzu, miejscem narodzin legend oraz aspirujących talentów, uosobieniem swingu, kroków tanecznych oraz bebopowego brzmienia. Od widowiskowych teatrów muzycznych na Broadwayu lub klubów nocnych w Harlemie, po zatłoczone stacje metra, ta tętniąca życiem metropolia była miejscem przesyconym niezrównanym dźwiękiem eklektycznych rytmów oraz zakręconych bitów. Pod wpływem inspiracji tymi dźwiękami oraz wibrującej energii, Bang & Olufsen wprowadza specjalną edycję modeli Beoplay A1 oraz Beoplay E8 w oszałamiającym wykończeniu Late Night Blue, kolorze zainspirowanym jazzem, klubami muzycznymi i migającymi neonami zaułków Nowego Jorku”.

Dzięki wysokiej wydajności oraz „wyraźnemu i bogatemu w szczegóły, doskonałemu brzmieniu Bang & Olufsen” (jak zaznaczają Polacy), model Beoplay A1 ma wyróżniać się na tle konkurencji głośników Bluetooth. Model ten zapewnia do 24 godzin odtwarzania ulubionej muzyki na jednym ładowaniu akumulatora i oferuje funkcję obsługi połączeń oraz interakcji głosowej, a jego obudowa jest odporna na zachlapanie i kurz dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, w tym anodyzowanego aluminium oraz prawdziwej skóry.

Ergonomicznie zaprojektowane, aby wygodnie dopasować się do uszu, słuchawki Beoplay E8 zapewniają – zdaniem Horn Distribution – „wiodący w branży dźwięk oraz prawdziwe wrażenia muzyki bezprzewodowej”. Słuchawki zostały dostrojone przez uznanych inżynierów dźwięku Bang & Olufsen. Beoplay E8 są dostarczane w zestawie z wysokiej jakości skórzanym etui. Kolor Late Night Blue uzupełnia elegancki design, podkreślając anodyzowane detale z aluminium i skóry.

Modele Beoplay E8 i Beoplay A1 w wykończeniu Late Night Blue są częścią Edycji Specjalnej, rozszerzonej kolekcji wariantów kolorystycznych, z których każda wyróżnia się własną unikatową koncepcją kolorystyczną i jest dostępna tylko w bardzo ograniczonych ilościach.

Specjalna edycja modeli Beoplay E8 oraz Beoplay A1 Late Night Blue jest dostępna w Polsce wyłącznie w ofercie X-Kom, www.x-kom.pl począwszy od 6 grudnia 2018 roku. Słuchawki Beoplay E8 są wyposażone w ekskluzywny skórzany pokrowiec do ładowania, pięć wkładek dousznych oraz kabel do ładowania. Beoplay E8 Late Night Blue są dostępne w cenie 1299 zł, a Beoplay A1 Late Night Blue w cenie 999 zł.Więcej o...
B&O PLAY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer