12 Listopad 2017

B&O Play BEOPLAY M3

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: HORN DISTRIBUTION

Firma B&O Play wprowadziła do sprzedaży nowy głośnik bezprzewodowy, model Beoplay M3. Został on zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną Cecilie Manz i dopracowany przez inżynierów dźwięku firmy Bang & Olufsen, aby zapewniać „doskonałe wrażenia dźwiękowe w nowoczesnym domu”.

„Nasze domowe głośniki bezprzewodowe są projektowane zgodnie z koncepcją, że dźwięk powinien mieć znaczące miejsce w domu. Według tej koncepcji ludzie są ważniejsi od technologii i należy projektować głośniki przykuwające uwagę z samych właściwych powodów: świetnego dźwięku, prostoty obsługi oraz wzornictwa ocieplającego wnętrze. Beoplay M3 to ucieleśnienie tej wizji i jesteśmy dumni, mogąc wprowadzić do rodziny tę kompaktową, a zarazem potężną kolumnę głośnikową” – mówi John Mollanger, dyrektor generalny B&O Play.

Wygląd Beoplay M3 oparty jest na prostej sylwetce. Jak opisuje go Horn Distribution, polski dystrybutor B&O Play: „Wokół owalnej bryły biegną nieskończone linie, które przykuwają uwagę do szczegółu decydującego o prostocie głośnika Beoplay M3: wymiennej osłony, dzięki której Beoplay M3 przybiera styl danego wnętrza”. Beoplay M3 został wyposażony w  osłonę przednią z przezroczystej akustycznie tkaniny z domieszką wełny; ta została stworzona  przez słynną duńską firmę włókienniczą Kvadrat. 

„Beoplay M3 to przede wszystkim charakter z łatwością dostosowujący się do każdego stylu wnętrza. Pracowaliśmy naprawdę ciężko, by wycisnąć wszystko, co najlepsze z doskonałych materiałów, dzięki czemu powstała elegancka, niezwykle prosta kolumna głośnikowa o precyzyjnym kształcie. Zwarta, kompaktowa i potężna kolumna głośnikowa Beoplay M3 doskonale wtapia się w wystrój każdego wnętrza” – mówi projektantka Cecilie Manz.

Głośnik został starannie zaprojektowany do użytku domowego. Użytkownik może wybrać natychmiastowe słuchanie muzyki przez Bluetooth lub podłączyć ją do sieci Wi-Fi w konfiguracji Multiroom. Co więcej, w przypadku tej drugiej opcji można emitować muzykę do dowolnej liczby domowych głośników B&O Play lub Bang & Olufsen z obsługą funkcji Multiroom i sterować wszystkimi głośnikami za pomocą intuicyjnej aplikacji na smartfonie.

Beoplay M3 posiada wbudowaną obsługę technologii Chromecast, Beolink Multiroom, Apple AirPlay oraz QPlay 2.0. Model ten będzie również obsługiwać technologię Apple AirPlay 2 w roku 2018, pozwalającą przesyłać sygnał audio do wielu głośników zgodnych z AirPlay naraz.

Beoplay M3 jest dostępny w sprzedaży w dwóch kolorach: „naturalnym” i czarnym; warto dodać, iż niebawem pojawią się odmiany w kolorach sezonowych. Cena detaliczna modelu wynosi 1299 zł.Więcej o...
B&O PLAY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer