19 Maj 2020

BLOCK AUDIO C-LOCK | zasilanie AC

Czeska firma BLOCK AUDIO proponuje upgrade dla gniazd zasilających AC

Źródło: Block Audio

Mająca swoją siedzibę w czeskim Ołomuńcu firma BLOCK AUDIO zaproponowała ciekawe akcesoria mające poprawić jakość styku gniazd zasilających.

Jak czytamy w materiałach prasowych:

C-LOCK „Power Connection Guard” to proste, ale unikalne rozwiązanie do zabezpieczenia i ochrony kabli zasilających. Składająca się z trzech modeli seria C-LOCK została zaprojektowana w celu rozwiązania problemu, który występuje w wielu systemach audio.”

Firma zwraca uwagę na to, że elektronika audio zasilane są przez połączenie, które musi być absolutnie bezpieczne. Co więcej: musi być też wolne od wibracji, rezonansów i ruchów powodujących krótkie stany nieustalone.

W świecie high-endu większość kabli zasilających jest zwykle bardzo ciężka i nieelastyczna. Standardowe gniazdko ścienne nie jest przeznaczone do tak dużych obciążeń. Można je nawet wyłamać – to nie jest perfekcyjnie rozwiązanie, ponieważ nie wykorzystujemy w pełni możliwości kabli.

Seria produktów C-LOCK firmy BLOCK AUDIO została zaprojektowana tak, aby umożliwić konsumentom osiągnięcie następujących celów:

  • stabilizację i gwarancję idealnie podłączonego kabla zasilającego,
  • pewność nieprzerwanego, stabilnego zasilania,
  • chroni drogie urządzenia audio przed uszkodzeniami spowodowanymi złym podłączeniem do zasilania,
  • idealny do kondycjonerów zasilających wykorzystujących wysokiej klasy kable zasilające, a także wszystkich rodzajów komponentów audio,
  • lepszy dźwięk i większa przyjemność słuchania muzyki.

Seria C-LOCK składa się z trzech modeli: podstawowego C-LOCK Lite, bardziej rozwiniętego SE i najlepszego SE², przeznaczonego do współpracy z wtykami Furutech. C-LOCK dostępny jest w konfiguracjach USA/Nema, jak i w UE/Schuko.

www.blockaudio.com

Tekst: mat. prasowe

Foto: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer