12 Wrzesień 2018

Aurender ACS10

INNE

Źródło: AUDIOFAST

Aurender ACS10 to urządzenie służące do rippowania płyt CD oraz tworzenia i zarządzania biblioteką plików audio na wbudowanych dyskach twardych o dużej pojemości; rozwiązanie to ma na celu ułatwienie i usprawnienie procesu zgrywania płyt, które wszystkie razem trafią do integralnej pamięci masowej urządzenia.

ASC 10 został zaprojektowany w celu uniezależnienia od komputerów i innych produktów branży informatycznej, które zarządzają cyfrowymi plikami muzycznymi. Jego podstawowe funkcje mogą okazać się nieocenione dla każdego audiofila podczas korzystania z systemu odtwarzania opartego na plikach i są skonsolidowane w ramach jednego urządzenia ACS10, ze zwróceniem szczególnej uwagi na uproszczenie obsługi zadań. Może być używany jako dodatek do istniejącego serwera muzycznego Aurender, co znacząco rozszerzy jego funkcjonalność i elastyczność użytkową.

Model ACS10 może być również wykorzystywany jako w pełni funkcjonalny serwer i streamer kontrolowany przez Aurender Conductor i dostarczać cyfrowy sygnał na wyjście przez port USB 2.0 Audio, zaprojektowany do podłączenia zewnętrznego DAC-a. Jak deklaruje polski dystrybutor marki, firma Audiofast: „Jednak najwyższą jakość dźwięku z ACS10 uzyskuje się, gdy używany jest z innym zewnętrznym modelem Aurendera: A10, N10 lub W20”. Dla użytkowników Aurendera, którzy chcą dodać funkcje zgrywania CD, rozszerzonego przechowywania i tworzenia kopii zapasowych oraz edycji meta-tagów, ACS10 powinien okazać się cennym towarzyszem. Melomani szukający tej samej funkcjonalności w jednym urządzeniu z serwerem i streamerem mogą ACS10 również w taki sposób używać.

W ofercie koreańskiego producenta znalazły się trzy wersje modelu ACS10:

Model 240 GB/8 GB/8 TB,
Model 240 GB/8 GB/16 TB,
Model 480GB/16GB/24TB.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer