31 Lipiec 2020

AUDIOVECTOR – nowa seria już we wrześniu

Duński producent zapowiada nową serię R 6

Źródło: Audiovector

Duńska firma Audiovector podzieliła się kilkoma szczegółami dotyczącymi, zaplanowanej na początek wrzesnia, nowej serii R 6.

W materiałach prasowych czytamy:

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc zaprezentować zapowiedź najbardziej ekscytującej tegorocznej premiery high-end od firmy Audiovector. Nasza seria R odniosła ogromny sukces i nie możemy się doczekać, aż w końcu przedstawimy Wam nasz najnowszy dodatek do rodziny – serię R 6.”

Nowa seria Audiovector R 6 ma być całkowite nowym rozwiązaniem, różniącym się od poprzedniej serii SR 6 ponad 112 zmianami i ulepszeniami. Kolumny dostępne będą w popularnej okleinie z drewna orzecha włoskiego i system Isobaric Compound Bass. Składająca się z trzech modeli seria R 6 znajdzie się pomiędzy kompaktową serią R 3, a większym, referencyjnym modelem R 8 Arreté.

Nowa seria R 6 bazuje zarówno na ewolucji istniejących unikalnych technologii i koncepcji firmy Audiovector, ale także, jak czytamy, „wprowadza zupełnie nowe, rewolucyjne pomysły, takie jak nasza nowo opracowana technologia Freedom Grounding (Arreté)”.

Jak zawsze w czasie projektowania nowej serii do porównań zostały użyte referencyjne modele R 11 Arreté i R 8 Arreté.

www.audiovector.com

Tekst: mat. prasowe

Foto: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer