29 Styczeń 2015

„AUDIOFIL 2015” – 7/8.02.2015

POKAZY HI-FI/HIGH-END

Źródło: PIOTR GUZEK IMPRESARIAT

Firma Piotr Guzek Impresariat zaprasza na piąty roczny cykl prezentacji audio „Audiofil”. W 2015 roku zaplanowanych jest sześć weekendowych spotkań, które odbędą się we Wrocławiu (cztery z nich w Hotelu Qubus, pozostałe dwie w Narodowym Forum Muzycznym).

Poniżej można zapoznać się z planowanymi datami poszczególnych spotkań, które odbędą się w ramach spotkań „Audiofil”:

– 7/8 lutego
– 14/15 marca
– 11/12 kwietnia
– 30/31 maja
– 26/27 września
– 17/18 października.

Podczas pierwszej w tym roku prezentacji, która odbędzie się w dniach 7-8 lutego zaprezentowany zostanie system złożony z produktów krakowskiego dystrybutora Audio Center Poland oraz wrocławskiej firmy Moje Audio. Dzięki zabiegom ACP podczas tego spotkania odbędzie się oficjalna polska premiera ultra high-endowego wzmacniacza marki Naim – Statement. Jak chwali się producent Statement to szczytowe osiągnięcie firmy i prawdopodobnie jeden z najlepszych wzmacniaczy na świecie. Oprócz tego we wrocławskim Qubusie będzie można zapoznać się z innymi produktami Brytyjczyków, kolumnami japońskiej firmy TAD oraz gramofonem marki The Funk Firm. Całość zostanie spięta okablowaniem Wireworlda, Chorda oraz Naima. Z pełną listą produktów, które zostaną zaprezentowane podczas pierwszego „Audiofila” w 2015 roku można zapoznać się poniżej.

– Naim Statement – wzmacniacz
– Naim CDX2 oraz Naim Supercap – odtwarzacz CD
– Naim Superline – przedwzmacniacz gramofonowy
– Naim NDX + XPS – odtwarzacz strumieniowy
– TAD Compact Reference – kolumny głośnikowe
– The Funk Firm LSD + FXR – gramofon
– Wireworld, Chord oraz Naim – okablowanie.

Na sam koniec warto dodać, że cały system Naima będzie zestrojony przez Jasona Goulda, który przyleci w tym celu z Wielkiej Brytanii.

Chętni na zapoznanie się z topowym wyrobem Naima mogą to zrobić w dniach 7-8 lutego we wrocławskim Hotelu Qubus (ul. św. Marii Magdaleny 2).Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer