05 Listopad 2019

AUDIO VIDEO SHOW 2019 | SENNHEISER

Firma Sennheiser na wystawie AUDIO VIDEO SHOW 2019

Źródło: APLAUZ

Podczas tegorocznej edycji wystawy Audio Video Show firma Sennheiser zaprezentuje soundbar Sennheiser AMBEO oraz najnowszą generację słuchawek MOMENTUM.

Wzorem lat ubiegłych, także w tym roku, niemiecki producent znany z profesjonalnych rozwiązań audio przygotuje swoją ekspozycję w dwóch pomieszczeniach. Sala Kinowa z pierwszym w historii firmy soundbarem zapewniającym, jak czytamy w materiałach firmoych, „niesamowity dźwięk 3D” – znajdzie się w Sali 101 Sky Box.

Soundbar AMBEO jest wyposażony w 13 głośników i procesor wspomagający uprzestrzennienie dźwięku, co pozwala osiągnąć brzmienie 5.1.4 bez rozbudowanego systemu kina domowego. Sprzęt jest kompatybilny z Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X.

Druga przestrzeń, oferująca przekrojowe spojrzenie na bogatą ofertę słuchawkową, będzie mieścić się obok, w Sali Symfonia 1. Tu Sennheiser po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje publiczności najnowsze bezprzewodowe słuchawki MOMENTUM Wireless. Ponadto w ramach odsłuchu, w specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie Hi-Fi, będzie można przetestować pierwsze zamknięte audiofilskie HD 820, a także model HD 800S w parze ze wzmacniaczem HDV 820 (test TUTAJ). Podczas targów dostępne będą także urządzenia bezprzewodowe, w tym MOMENTUM True Wireless – pierwsze bezprzewodowe słuchawki w ofercie Sennheisera. Miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli przetestować również premierowo, do tej pory niedostępne w Polsce, bezprzewodowe słuchawki gamingowe GSP 670 i GSP 370 oraz poznają bliżej profesjonalny sprzęt dla graczy GSP 600, GSP 500 i GSP 550.

Na stoiskach Sennheiser będzie można otrzymać szczegółowe informacje na temat poszczególnych produktów oraz skonsultować się z doświadczonymi przedstawicielami firmy w kwestii doboru słuchawek i bezpiecznego ich użytkowania.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer