14 Listopad 2017

Audio Video Show 2017 – WYBÓR ATRAKCJI

TARGI SPRZĘTU AUDIO/VIDEO

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Już za trzy dni startuje wystawa Audio Video Show 2017. W jej trakcie wielu znanych rodzimych dystrybutorów oraz polskich i zagranicznych producentów sprzętu zaprezentuje swoje najnowsze i najlepsze urządzenia. Wystawa, jak można przeczytać TUTAJ, powiększa się jednak z roku na rok i coraz trudniej znaleźć czas na wszystkie interesujące rzeczy. Z pomocą przychodzimy jednak my – redaktorzy magazynu „High Fidelity”.

Na łamach listopadowego wydania „HF” możecie Państwo od dwóch tygodni zapoznawać się ze spisem wybranych atrakcji AVS 2017; wśród nich znalazło się miejsce na high-endowe kolumny głośnikowe (Trener & Friedl Taliesin), odtwarzacze SACD (Ayon Audio CD-35) czy potężne wzmacniacze (Vitus Model 103).

Z pełnym artykułem możecie Państwo zapoznać się już teraz – wystarczy tylko kliknąć TUTAJ. Korzystając z okazji, przypominamy także o konkursie organizowanym przez „High Fidelity” z cennymi nagrodami sprzętowymi; więcej szczegółów znajdziecie Państwo TU.Więcej o...
AUDIO VIDEO SHOW

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer