27 Wrzesień 2015

Audio Fidelity – nowości wydawnicze (wrzesień 2015)

MUZYKA

Źródło: AUDIO FIDELITY

Audiofilska wytwórnia Audio Fidelity ogłosiła, że już w połowie listopada tego roku do sklepów trafi, wydany na hybrydowej płycie SACD, album „The Christmas Song” Nat King Cole’a.

Krążek „The Christmas Song” pierwotnie ujrzał światło dzienne w 1960 roku i z miejsca stał się prawdziwym komercyjnym hitem. Duża w tym zasługa utworu tytułowego, który był najprawdopodobniej najważniejszym świątecznym dziełem w repertuarze Cole’a i jednym z najbardziej rozpoznawalnych kawałków amerykańskiego pianisty w ogóle.

Wśród innych piosenek, które znalazły się na tej płycie warto wymienić m.in. zaśpiewaną po łacinie „Adeste Fideles”, „O Holy Night” nagraną z 27-osobową orkiestrą, klasyczną „Silent Night” czy wykonaną w oryginalnej, tj. niemieckiej wersji językowej „O Tannenbaum”.

„The Christmas Song” ujrzy światło dzienne 13 listopada tego roku na hybrydowej płycie SACD, która zawierać będzie dwa miksy stereo (CD oraz SACD), a także miks kwadrofoniczny. Tradycyjnie dla wydawnictw Audio Fidelity każdy egzemplarz będzie numerowany, a ich liczba ściśle ograniczona.Więcej o...
AUDIO FIDELITY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer