04 Maj 2015

„AUDIO” 05/2015

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "AUDIO"

W sprzedaży pojawił się najnowszy numer magazynu „Audio”. Majowa odsłona przynosi czytelnikom periodyku szereg testów sprzętu, a także recenzji albumów muzycznych. Główną rolę na okładce tego wydania gra „wieża” skonstruowana z kilku wzmacniaczy zintegrowanych w przedziale cenowym do 7000 zł.

W środku magazynu, prócz wspomnianego przekrojowego tekstu o wzmacniaczach (wśród których można znaleźć urządzenia od Arcama, Musical Fidelity, Hegla czy Soul Note’a), znaleźć można trzecią część testu poświęconemu kolumnom głośnikowym za ok. 20 000 zł (tym razem padło na Dynaudio Focus 340 i Dali Rubicon 8) czy test  budżetowych odtwarzaczy plików od Denona oraz Marantza. Tradycyjnie nie zabrakło także miejsca na stałe rubryki czy recenzje albumów muzycznych.

Najnowszy numer miesięcznika „Audio” można nabyć w formie papierowej w cenie 12,50 zł.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer