02 Grudzień 2019

ACOUSTIC ENERGY | nowy dystrybutor

Firma AUDIO SYSTEM poinformowała, że została nowym dystrybutorem kolumn ACOUSTIC ENERGY

Źródło: AUDIO SYSTEM

Od 1 grudnia nowym dystrybutorem w Polsce kolumn ACOUSTIC ENERGY jest AUDIO SYSTEM. Firma Acoustic Energy powstała w 1987 roku wraz z pojawieniem się znanych na całym świecie kolumn AE1, które ustanowiły nowy standard branżowy dla brzmienia głośników podstawkowych o budowie zamkniętej. Siedziba firmy mieści się obecnie w starym miasteczku Cirencester w dystrykcie Cotswold w hrabstwie Gloucestershire.
Jak czytamy w materiale prasowym, „w ciągu trzydziestu lat angielskie produkty zdobyły uznanie licznych recenzentów z całego świata, dzięki czemu Acoustic Energy jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych brytyjskich marek audio na świecie.”
Trzon oferty składa się z trzech serii: 100, 300 i 500 oraz z jednej pary aktywnych monitorów. W serii 500 znajdziemy parę monitorów podstawkowych i parę kolumn podłogowych, seria 300 powiększona jest dodatkowo o kolumnę centralną i subwoofer, natomiast najtańsza seria 100 składa się z monitorów, dwóch kolumn wolnostojących, głośnika centralnego i subwoofera.
Ceny rozpoczynają się od 1300 złotych za najtańsze monitory AE100, a kończą na 9990 zł za flagowy model AE509.

Strona internetowa producenta ACOUSTIC ENERGY | Strona internetowa dystrybutora AUDIO SYSTEM.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer