15 Maj 2020

POLSKIE NAGRANIA w kolorze…

Od dzisiaj w sprzedaży limitowana edycja kultowych winyli Polskich Nagrań w kolorze!

Źródło: WARNER MUSIC POLAND

Polskie Nagrania, wydawca należący do grupy Warner Music Poland, poinformował o specjalnej akcji związanej z najważniejszymi płytami LP w jego katalogu.

Specjalnie dla klientów empik przygotowano limitowaną edycję 12 kultowych polskich winyli w kolorze. Jak czytamy w materiałach prasowych: „Promienie słońca ponacinały rowki i pokryły krążki wiosenną szatą kolorystyczną. Bajecznie kolorowe longplaye zakwitną barwami na gramofonach a przede wszystkim świetnie zabrzmią!”

Do wyboru są piosenki Zbigniewa Wodeckiego z debiutanckiej płyty z apelem Rzuć to wszystko co złe lub romantyczne Groszki i róże z albumu Ewa Demarczyk śpiewa piosenki Zygmunta Koniecznego. Sam rzut oka na lazurowy błękit Cała jesteś w skowronkach Skaldów poprawi nastrój. Krążek Blues grupy Breakout połyskuje srebrzyście jak brzmienie gitary a Ogień Miry Kubasińskiej nabrał naturalnej przezroczystości. Fanom SBB proponujemy reedycję albumu Pamięć i eteryczną Halinę Frąckowiak z płyty Geira. A na deser premiery: reedycje albumów zespołu NURT i OSSIAN z teatrem naturalnego dźwięku.

Jest też miejsce na Polish Jazz! Legendarna płyta Kujaviak Goes Funky Zbigniewa Namysłowskiego zasłużyła na złoto, a Reminiscences Mieczysława Kosza ubralno w czerwień. Na kopertach znalazły się eseje Tomasza Szachowskiego. Propozycją dla miłośników Chopina w lżejszym wydaniu jest bestseller NOVI sing Chopin.

Winyle wytłoczono w gramaturze 180 g.

Oddaj się magii wiosennej kolekcji najlepszych polskich płyt!

polskienagrania.com.pl

www.empik.com

Tekst: mat. prasowe

Foto: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer