pl | en

Krell - zintegrowany wzmacniacz S300i

S-300i - nowość od firmy Krell

S-300i to pierwszy zintegrowany wzmacniacz firmy Krell, pozwalający na podłączenie iPoda/iPhona. To doskonałe urządzenie rzuca nowe światło na możliwości zintegrowanych wzmacniaczy klasy high-end. Niska aluminiowa obudowa wykończona srebrnym panelem przednim, kryje w niewielkiej przestrzeni bardzo duże możliwości i doskonałą wydajność.

Zintegrowany wzmacniacz S-300i, dysponuje mocą 150 W przy 8 Ω i 300 W przy 4 Ω, wykorzystując zarazem ogromny 750 VA transformator toroidalny i baterię kondensatorów o imponującej pojemności 38000 mikrofaradów, które są gwarancją dla zapewnienia maksymalnej dynamiki.

S-300i oferuje wejścia zrównoważone i single-ended. Możemy również znaleźć wejście i tryb Theater Przepustowość, opracowany przez firmę Krell, który ułatwia integrację z systemami kina domowego. Dodatkowo, solidne gniazda WBT zapewniają doskonały kontakt dla kabli głośnikowych zakończonych różnego rodzaju końcówkami.

Nowy S-300i pozwala na bezpośrednie połączenie urządzeń Apple iPoda/iPhona z pełną kontrolą funkcjonalności za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. S-300i oferuje również unikalne wyjście różnicowe, w pełni uwzględniające wewnętrzne przetworniki iPodów/iPhona, utrzymujące zrównoważony sygnał we wszystkich układach wewnętrznych.

S-300i to najnowsze rozwiązania Krella klasy A. W pełni zbalansowany układ oraz przedwzmacniacz o najniższych szumach, odwzorowuje najwierniej sygnał audio zapewniając niezrównaną przepustowość dla najbardziej wymagających źródeł odtwarzających dźwięk z najwyższą rozdzielczością.

Wykonany z litego aluminium pilot zdalnego sterowania, dołączony do S-300i, powtarza wszystkie opcje na panelu przednim, jak również zapewnia kontrolę nad podłączonym iPodem/iPhonem. Wzmacniacz można wykorzystywać w skomplikowanych instalacjach kontroli, poprzez złącze RS-232, w które Krell wyposażył S-300i.

Cena: 10 999 zł


Źródło: Audio Klan