pl | en

Monitor Audio CL Climate – kolumny na każdy klimat!

Teraz możesz cieszyć się wysokiej jakości brzmieniem na zewnątrz twojego domu lub w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Umożliwia to nowa seria głośników wodoodpornych CL – Climate. Nasycone innowacjami wziętymi wprost z klasycznych głośników hi-fi Monitor Audio, które zdobyły zaufanie rzeszy entuzjastów audio-video, oddadzą krystalicznie czysty dźwięk o szerokim spektrum w każdym „środowisku”. Oferują najwyższe parametry brzmienia które uwielbiają nie tylko pasjonaci muzyki, ale przede wszystkim „organizatorzy” plenerowych spotkań rodzinnych i towarzyskich.
Oznacza to, że teraz pełnię dźwięku można poczuć nie tylko w pomieszczeniach rekreacyjnych czy biurowych ale także na świeżym powietrzu przy grillu, bądź na basenie. Specjalny, zamontowany z tyłu obudowy, przetwornik ABR (Auxiliary Bass Radiator) da dźwiękowi z głośników serii CL dodatkowego kopa w postaci ultra-niskiego basu, który w przypadku głośników innych firm często zanika po zamontowaniu ich na zewnątrz domu. W deszczu, wietrze, śniegu czy słońcu – wytrzymałe, ale delikatne w swoim brzmieniu głośniki CL wprowadzą niesamowity klimat i nową atmosferę podczas spotkań w ogrodzie lub zwariowanej zabawy na basenie. Cztery nowe modele – do wyboru do koloru. Trzy z nich to kompaktowe satelity CL50, CL60 i CL80 z, odpowiednio, 5”, 6” i 8” przetwornikiem basowym C-CAM oraz stereofoniczny głośnik CL60-T2. Bogaty wybór modeli otwiera szerokie możliwości dla instalatorów. Modele CL mogą być dowolnie łączone, zachowując ten sam charakter brzmienia. Nawet przy jednym głośniku CL60-T2 dostaniemy dźwięk stereofoniczny.

Wspaniały dźwięk
Za szykownymi, wodoodpornymi maskownicami kryją się głośniki wysokotonowe oraz niskośredniotonowe, wykonane w znanej już technologii C-CAM, które zdefiniują każdy najdrobniejszy i najmocniejszy szczegół. C-CAM to innowacyjny stop stworzony dla przemysłu kosmicznego – materiał niesłychanie kruchy, ale równocześnie odporny na zniekształcenia. Umożliwia to prace przetwornika bez zakłóceń przy bardzo dużych wychyleniach i amplitudach. Oznacza to, że głośniki CL, nawet grając głośno – dostarczą czysty i zrozumiały dźwięk. Nieważne, czy będzie to wewnątrz, czy na zewnątrz pomieszczenia.

Mocna, wodoodporna konstrukcja
Można polegać na obudowie głośników, która chroni je przed czynnikami atmosferycznymi na zewnątrz. Szczelnie zamknięta i solidna obudowa o wysokiej wytrzymałości wykonana jest z polipropylenu i przetestowana na działanie zwiększonej wilgotności oraz długotrwałego działania promieni UV. Aluminiowe grille oraz uchwyty chronią przed niepożądanym kurzem.

Wspaniały styl
Niewielkie głośniki serii CL są dostępne w kolorach czarnym i białym. Dodatkowy atut to możliwość pomalowania ich na kolor, dostosowując je do reszty wystroju.

Wszechstronność w instalacji
Kluczową zaletą głośników CL jest ich wszechstronność i łatwość zainstalowania. Każdy uchwyt do mocowania głośników umożliwia jego pionowy i poziomy (175 stopni) przechył. Magnetyczne zaślepki chronią zaczepy uchwytu na górze i dole głośnika i są łatwo ściągalne dla ponownego ich ustawienia.

Znakomity bas
Jakość dźwięku na zewnątrz pomieszczenia jest optymalizowana przez membranę niskotonową ABR, która dostarcza jeszcze głębszego basu i chroni również wnętrze przed czynnikami atmosferycznymi.

Cena:
CL50 – 1290 zł/ para
CL60 - 1790zł/para
CL60-T2 – 1049 zł/szt
CL80 - 2290zł/para


Źródło: Audio Center Poland