pl | en

Bridge Reference – nowa linia kabli Bridge Connect już w Polsce

W ofercie Bridge Connect pojawiła się najwyższa linia przewodów audio-video – Bridge Reference. Srebrzona miedź beztlenowa SPOFC, wielowarstwowe ekranowanie, dużych rozmiarów filtry ferrytowe oraz pokryte 24-karatowym złotem wtyki zapewniają transmisję sygnału praktycznie bez strat. Bridge Reference to produkt dla koneserów dobrej muzyki i dobrego kina, dla których krystalicznie czysty dźwięk i wyrazisty obraz mają niebagatelne znaczenie.

Bridge Connect to „młoda” marka na rynku przewodów audio-video. W drugiej połowie 2009 roku miała swoją premierę w Polsce. Zaprezentowane zostały wówczas linie Bridge Premium oraz Bridge Elite. Bridge Reference to najwyższa seria kabli tej marki. Do jej produkcji użyte zostały komponenty najlepszej jakości. Użycie miedzi beztlenowej SPOFC (Silver Plated Oxygen Free Copper) najwyższej próby 99,999% gwarantuje doskonałą transmisję sygnału, który dodatkowo chroniony jest przez wielowarstwowe ekranowanie, wspierane przez użycie dużych rozmiarów filtrów ferrytowych. Przewody zakończone są wtykami pokrytymi 24-karatowym zlotem z nakręcaną bimetaliczną, dwukolorową obudową. Przed uszkodzeniami mechanicznymi przewód chroni płaszcz polimerowy oraz siatkowa osłona z nylonu.

Obecnie w linii Bridge Reference oferujemy cztery rodzaje przewodów:

Kabel HDMI High Speed z Ethernet
Zapewnia przesył krystalicznie czystego, cyfrowego obrazu i dźwięku w najwyższej obecnie specyfikacji, dostępnej na rynku. Spełnia wymagania urządzeń pracujących w technologii 3D, zawierających karty sieciowe do połączeń ethernetowych oraz umożliwiające przesył zwrotnego kanału audio. Dostępny obecnie w długościach 1 m oraz 2 m.

Kabel Audio Stereo
Wykorzystany do transmisji sygnału analogowego przewód o konstrukcji koaksjalnej umożliwia uzyskanie impedancji falowej 75 Ω. Każdy z dwóch przewodów zakończony jest wtykiem RCA, wykonanym w postaci 4-segmentowych pierścieni, w celu zapewnienia idealnego styku, o średnicy 7 mm. Częściowe nacięcie wewnętrznej części wtyku wpływa na idealny styk jej ścianek z wnętrzem gniazda RCA w urządzeniu. Dostępny w długościach 1 m oraz 2 m.

Cyfrowy Optyczny Kabel Audio
Wykonane z najwyższą starannością i przy użyciu najwyższej jakości komponentów. Rdzeń kabla optycznego stanowi światłowód o czystości równej światłowodom używanym w medycynie, np. do badań endoskopowych. Transmisja sygnału cyfrowego podróżuje z dużą prędkością, dzięki super gęstej otulinie antyrefleksyjnej. Przewód zakończony jest wtykiem TOSLink o średnicy 7 mm. Dostępny w długościach 1 m oraz 2 m.

Cyfrowy Koaksjalny Kabel Audio
Dzięki użytym komponentom najwyższej jakości, przewód pozwala na doskonały przesył sygnału cyfrowego audio. Wtyk RCA wykonany jest w postaci 4-segmentowych pierścieni, w celu zapewnienia idealnego styku, o średnicy 7mm. Częściowe nacięcie wewnętrznej części wtyku wpływa na idealny styk jej ścianek z wnętrzem gniazda RCA w urządzeniu. Dostępny w długościach 1 m oraz 2 m.

O Bridge Connect
Nowa marka połączeń audio-video oraz komputerowych na rynku, która swój rodowód technologiczny i handlowy ma w Wielkiej Brytanii. Solidnie wykonane przewodniki z czystej miedzi charakteryzuje układ współosiowy, stabilność 75-ohmowego oporu całkowitego, szczególnie ważnego w kablach cyfrowych i do transmisji video, oraz zgodność HDMI z rozdzielczością 1080p, niezależnie od długości kabla. Szczególny nacisk kładziony jest na łącza HDMI, które są odpowiedzią na błyskawiczny postęp, jaki dokonuje się w branży audio-video. Ważną cechą marki Bridge Connect jest multibranding, czyli wieloliniowość oferowanych produktów. Obecnie na asortyment produktów Bridge Connect składają się dwie spójne linie - Bridge Elite oraz Bridge Premium. Trwają jednak prace nad kolejnymi liniami.


Źródło: O K-Consult