pl | en

Roth Charlie – Bezprzewodowy System Multimedialny 2.0 i 2.1.

Uwolnij swoją muzykę!
Roth Charlie to produkt dla wszystkich osób, które korzystają ze stacjonarnych lub z przenośnych komputerów takich jak laptop, netbook, palmtop, smartphonów typu iPhone, odtwarzaczy jak iPod i cenią sobie przy tym oryginalną stylistykę, wygodę i prostotę obsługi urządzeń audio. Niestety, tylko w bardzo nielicznych przypadkach jakość dźwięku płynąca z wbudowanych w sprzęt głośników odpowiada wymaganiom ich użytkowników. Zwykle, jest to jakość dalece odbiegająca od oczekiwań. Małe zabudowane głośniki to zazwyczaj skrzeczące wysokie tony, zubożona średnica oraz brak basów. Z drugiej strony stylistka zewnętrznych zestawów grających zwykle nie odpowiada wysublimowanym gustom użytkowników nowoczesnych designerskich urządzeń.

Najbardziej multimedialny system na rynku
James Roth, charyzmatyczny założyciel przedsiębiorstwa Roth Audio znalazł rozwiązanie powyższych problemów.
Roth Charlie 2.0 i 2.1 to odpowiedź na dylemat - jak zyskać na jakości brzmienia i nie stracić na urodzie urządzenia oraz prostocie obsługi. Uwolnij swoją muzykę zamkniętą w niskiej klasy głośnikach wbudowanych w przenośny sprzęt.
Podłącz Roth Charlie do swojego sprzętu z pomocą wejścia mini-jack 3,5 mm (AUX). Nie przejmuj się jeśli Twój sprzęt nie ma karty dźwiękowej – Roth Charlie posiada wbudowaną kartę dźwiękową z wejściem USB. Specjalnie dla użytkowników Apple do każdego zestawu dołączona jest bezprzewodowa stacja dokująca RothDock (obsługująca iPhone 3GS i starsze oraz wszystkie wersje iPodów) z wejściem słuchawkowym mini-jack 3,5 mm (AUX), które pozwoli na podłączenie praktycznie każdego urządzenia przenośnego, a następnie bezprzewodowe przesłanie muzyki do zestawu głośników. Weź w dłoń pilot dołączony do każdego zestawu i korzystaj z wolności jaką daje Ci Roth Charlie!

Charlie wydobędzie wszystko co najlepsze z wszystkich urządzeń muzycznych jakie posiadasz w domu:
laptop, netbook, nettop, palmtop,
odtwarzacz MP3, Apple iPod, Apple, iPhone, telefon komórkowy,
miniwieże, radia FM, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray.

Wszystkie te możliwości znajdziemy już w podstawowej wersji Charlie 2.0. Wersja Charlie 2.1 wzbogacona o znakomity subwoofer to propozycja dla osób ceniących mocne basowe uderzenie w muzyce i rozrywkę kinową na wysokim poziomie. Każda wersja Roth Charlie posiada w zestawie pilot bezprzewodowy.

Budowa i styl – więcej niż mógłbyś oczekiwać
Owalny kształt, dzięki któremu Charlie zyskał swój wyjątkowy design to nie przypadek. Tego typu budowa wzorowana na sprzęcie hi-end nie zakłóca drogi fali dźwiękowej, która wydobywa się z głośników. Dodatkowo, z tyłu głośników stereo udało się wygospodarować miejsce na bass-refleks, co pozwala już przy podstawowym zestawie 2.0 poczuć przyjemne basowe brzmienie. Zaimplementowanie do budowy 70mm głośników satelitarnych Roth Charlie technologii koaksjalnej stosowanej dotychczas w dużo droższych zestawach grających (hi-fi i hi-end) zaowocowało prawdziwą jakością Hi-Fi. Całości dopełnia solidna budowa okraszona aluminiowym wykończeniem oraz pozłacanymi gniazdami bananowymi. Tubowa budowa aktywnego subwoofera o średnicy 110 mm gwarantuje wiele wrażeń przy oglądaniu filmów. Tuba grająca z bass-refleks została wyposażona w wysokiej klasy wzmacniacz oraz cyfrowe, intuicyjne sterowanie zestawem oraz podłączonymi doń urządzeniami. Aluminiowe wykończenie, wytrzymałe stalowe maskownice oraz pozłacane styki gniazd bananowych dodają szyku i stylu całości. Skrajnie niski pobór mocy suba to dowód na troskę Roth Audio o środowisko naturalne. Stylowy design całego zestawu dostępnego w klasycznych kolorach - białym i czarnym znakomicie dopełni wystrój każdego nowoczesnego domu.

Cena Roth Charlie 2.0 – 1199 zł
Cena Roth Charlie 2.1 – 1699 zł

Źródło: Rafko