pl | en

Panasonic dokonuje zmian organizacyjnych oraz przenosi siedzibę

Firma Panasonic Polska poinformowała, iż z dniem 1 lipca następują zmiany organizacyjne w grupie kapitałowej Panasonic. Wraz z początkiem najbliższego miesiąca rozpoczyna w Polsce działalność Panasonic Marketing Europe GmbH, oddział w Polsce. Jednocześnie firma poinformowała, iż przenosi swoją siedzibę do nowego, nowoczesnego biura na warszawskim Mokotowie.

Zmiany organizacyjne są częścią procesów konsolidacyjnych w europejskiej części koncernu Panasonic Corporation. Majątek spółki Panasonic Polska sp. z o.o. zostanie wniesiony aportem do Panasonic Marketing Europe. W efekcie zmian polski oddział koncernu będzie miał taką samą strukturę prawną i organizacyjną jak jego odpowiedniki w największych krajach Europy Zachodniej.

Zmiana nie będzie miała wpływu na sposób funkcjonowania spółki, jakość współpracy z partnerami handlowymi, warunki zatrudnienia pracowników itd.

Jednocześnie firma poinformowała, iż zmienia siedzibę. Nowe biuro Panasonic znajduje się pod adresem: ul. Wołoska 9a, 02-583 Warszawa. Numery telefonów pozostają bez zmian.

Źródło: Panasonic