pl | en

Real Cable SPP0406G – listwa zasilająca

Zapewne każdy z Państwa doświadczył problemów związanych ze złą jakością prądu czy też przepięciami w sieci energetycznej. Potrafią one wyrządzić wiele szkód, często uszkadzając w dużym stopniu bardzo wartościowe urządzenia jak np. sprzęt audio-video.

Dlatego tak ważne jest zadbanie o ochronę własnego systemu audio-video, jednocześnie znacznie polepszając jakość dźwięku poprzez redukcję różnego rodzaju zanieczyszczeń. Najprostszą i zarazem optymalną metodą jest zastosowanie dobrej listwy sieciowej!

Firma Real Cable wprowadziła właśnie do oferty listwę sieciową SSP0406G, pozwalająca na likwidację zanieczyszczeń, jak i ochronę sprzętu.

Wykonana z aluminium listwa pozwala na podłączenie 6 urządzeń, w tym wysoko prądowych takich jak subwoofery czy końcówki mocy. Efektywne filtrowanie zanieczyszczeń zaowocuje lepszym dźwiękiem jak i obrazem z podłączonych do listwy urządzeń wizyjnych. Dodatkowo listwa oferuje gniazda do telewizji satelitarnej czy kablowej oraz gniazdka do sieci telefonicznych. Te jak i pozostałe gniazda objęte są przez system anty przepięciowy, dzięki czemu Wasz sprzęt telewizyjny jak i telekomunikacyjny będzie bardziej bezpieczne. Wysoka wydajność prądowa gwarantuje, że listwa nie będzie ograniczeniem dla podłączonego do niej systemu, a tylko pomoże w ukazaniu ich prawdziwej natury.

Cena: 1100 zł

Źródło: Audio Klan