pl | en

Subwoofery REL Studio III2

Systemy subbasowe REL Studio III należą do referencyjnej serii REL, które pozwalają na wierne odtwarzanie nawet najniższego basu w dużych pomieszczeniach.

W systemie subbasowym REL Studio III zastosowano 500 W wzmacniacz mocy, w którym jako elementy wyjściowe zastosowano aż osiem tranzystorów MOSFET. Wzmacniacz ten napędza dwa 10” głośniki firmy Volt, skierowane do dołu. W REL Studio III zastosowano również udoskonaloną firmową zwrotnicę ABC, która pozwala na dostrojenie częstotliwości odcięcia w paśmie 22 Hz-106 Hz za pomocą 24 półtonów. Obudowa systemu realizuje koncepcję ARM (Acoustic Resistive Matrix), który jest rozwiązaniem pośrednim pomiędzy bas-refleksem, a linią transmisyjną i pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych parametrów impulsowych.

Całe urządzenie jest ręcznie produkowane w Wielkiej Brytanii. Zewnętrzne wymiary to 685 x 617 x 567 mm. Waga 93kg. Dostępne jest w wielu rodzajach wykończeń: czarnym lub fornirach wiśnia, jasny dąb, różanym lub walnut. REL Studio III kosztuje 28 500 zł, niezależnie od rodzaju wykończenia.

Źródło: Voice Sp. z o.o.