pl | en

MUZYCZNA PROMOCJA LINN-a
Przyszłość muzyki, już teraz


W zimnych i z natury dość nieprzyjaznych pogodowo okresach, naturalnym jest, że spędzamy więcej czasu w domu. Aby spędzić go lepiej i milej, a także poznać nowości muzyczne, Linn razem z siostrzaną wytwórnią płytową Linn Records przygotował dla Państwa szczególną promocję.

Teraz przy zakupie odtwarzacza strumieniowego Linn: Majik DS-I, Majik DS, Akurate DS lub Klimax DS otrzymamy oprócz świetnego źródła, kolekcję muzyki w wysokiej rozdzielczości. Pliki Studio Master, bo o nich mowa, są cyfrowym odpowiednikiem taśmy matki. Zawierają materiał w jakości, której nie da się zapisać na płycie kompaktowej.
Linn Records, a także kilkadziesiąt innych wytwórni sprzedaje pliki FLAC zapisane w rozdzielczości 88,2 kHz/24 bity, 96/24 a nawet 192/24. Kolekcja to przegląd wielu gatunków, od klasyki, poprzez jazz, muzykę celtycką, elektroniczną oraz rocka. Promocja trwa od 7 stycznia do 23 lutego bieżącego roku.

Przy zakupie odtwarzacza Majik DS lub DS-I, będącego połączeniem odtwarzacza DS z wysokiej klasy wzmacniaczem zintegrowanym otrzymamy:
- kolekcję 20 albumów Studio Master,
- dysk USB na kopię zapasową naszej kolekcji o pojemności ok. 600 płyt,
- kupon o wartości 150 funtów bryt. na zakupy muzyczne w sklepie internetowym Linn Records
Przy zakupie modelu Akurate DS:
- kolekcję 50 albumów Studio Master
- dysk sieciowy QNAP TS-210 z dwoma dyskami twardymi i miejscem na ok. 2000 płyt CD
- kupon o wartości 150 funtów bryt. na zakupy muzyczne w sklepie internetowym Linn Records

Przy zakupie referencyjnego odtwarzacza Klimax DS:
- kolekcję 70 albumów Studio Master
- dysk sieciowy z automatyczną zgrywarką płyt - RipNAS o pojemności ok. 4000 płyt CD,
- kupon o wartości 150 funtów bryt. na zakupy muzyczne w sklepie internetowym Linn Records

Odtwarzacze strumieniowe Linn DS to wysokiej klasy źródła dźwięku, będące następcami odtwarzaczy kompaktowych.
Muzyka w systemie DS umieszczona jest na sieciowym dysku twardym, aby uniknąć zakłóceń oraz hałasu pracujących dysków, jak ma to miejsce w klasycznych serwerach muzycznych. Nasze odtwarzacze DS zrywają z ograniczeniami płyt kompaktowych. Nam można wierzyć, bo znamy się na kompaktach jak mało kto. Zapraszamy na spotkania oraz prezentacje u nas i naszych dealerów.Źródło: Linn Polska